• header-01
  • header-02
  • header-03
  • header-04
  • header-05
  • header-06
  • header-07
  • header-08

Szczegóły

 

Cena programu obejmuje:

*Materiały przed przylotem
*Odbiór z lotniska
*Zakwaterowanie
*2 posiłki dziennie
*Orientację po przylocie
*Skierowanie na program
*Dostępność lokalnego koordynatora 24/7

Cena programu nie obejmuje:

*Przelotów w obie strony
*Opłaty wizowej
*Wymaganych ubezpieczeń

Zakwaterowanie:

W rejonie Kilimandżaro uczestnicy są zakwaterowani w domu wolontariusza w Tengeru. Dom należy do naszego koordynatora w Tanzanii, który jest szanowanym członkiem społeczności i czyni wielkie wysiłki, by mieli oni doskonałą opiekę. Warunki mieszkaniowe są całkiem dobre jak na standardy wiejskiej Tanzanii. Wolontariusze korzystają ze wspólnej lub prywatnej łazienki z możliwością bezpiecznego przechowywania rzeczy (należy zabrać własną kłódkę). Otrzymują też 2 posiłki dziennie.

Uczestnicy w Dar es Salaam i wioskach masajskich mieszkają u lokalnych rodzin. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na zanurzenie się w lokalnej kulturze i wyniesienie jak najbogatszych doświadczeń z podróży do innego kraju. Wszystkie rodziny goszczące są starannie weryfikowane, cieszą się poważaniem innych członków społeczności i przynajmniej jedna osoba w tej rodzinie posługuje się językiem angielskim. Pokoje mogą być jednoosobowe lub dzielone z innymi wolontariuszami i są wyposażone w zamykaną szafkę (należy zabrać własną kłódkę). Łazienki są wspólne. Uczestnicy otrzymują codziennie 2 posiłki.

Uwaga: W wioskach masajskich warunki zakwaterowania są bardzo proste. Chaty są zbudowane z gliny i nie posiadają bieżącej wody i elektryczności.

Przyloty:

Uczestnicy są proszeni o przyloty w piątki, aby podczas weekendu przejść orientację i móc rozpocząć program od poniedziałku. W zależności od lokalizacji programu, należy przylecieć do Dar es Salam lub Kilimandżaro i Arusha.

Ubezpieczenia:

Opłata za udział w programie nie obejmuje kosztów ubezpieczenia podróży. Preferujemy, by uczestnicy naszych programów sami ustalali ich rodzaj i zakres.  W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zajrzenie do zakładki FAQ.

Wyślij zgłoszenie:

Po wypełnieniu formularza zgłoszenia na naszej stronie, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci przejść całą procedurę. Tutaj zamieściliśmy listę kontrolną, gdzie można sprawdzić, jakie kroki podjąć, by wyjechać na nasz program.