• header-01
  • header-02
  • header-03
  • header-04
  • header-05
  • header-06
  • header-07
  • header-08

Szczegóły

 


Cena programu obejmuje:

*Informacje przed przylotem
*Odbiór z lotniska w Nairobi i transfer do Nakuru
*Orientacja po przylocie i pakiet powitalny
*Skierowanie na program
*Zakwaterowanie
*2 posiłki dziennie w programie ogólnym
*Kieszonkowe na jedzenie w programie ochrony dzikich zwierząt/przyrody
*Dostępność lokalnego koordynatora 24/7

 
Cena programu nie obejmuje:

*Kosztów przelotu
*Dowozu na lotnisko w drodze powrotnej (przelazd busem z Nakuru   do Nairobi ok. 12 USD)
*Opłaty wizowej
*Kosztów ubezpieczenia

 

Zakwaterowanie:

Wolontariusze w Kenii mieszkają u miejscowych rodzin. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na zanurzenie się w lokalnej kulturze i wyniesienie jak najbogatszych doświadczeń z podróży do innego kraju. Wszystkie rodziny goszczące są starannie weryfikowane, cieszą się poważaniem innych członków społeczności i przynajmniej jedna osoba w tej rodzinie posługuje się językiem angielskim. Pokoje mogą być jednoosobowe lub dzielone z innymi wolontariuszami i są wyposażone w zamykaną szafkę (należy dostarczyć własną kłódkę). Łazienki są wspólne. Uczestnicy otrzymują codziennie śniadanie i obiad. W przypadku workcampów uczestnicy są zakwaterowywani w większych grupach.

Daty przylotów:

Daty przylotu są dowolne, lecz prosimy, aby w miarę możliwości planować przylot w sobotę lub w niedzielę, gdyż programy rozpoczynają się w poniedziałki. Programy nie odbywają się w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku (pomiędzy 23.12 i 03.01.).

Ubezpieczenia:

Opłata za udział w programie nie obejmuje kosztów ubezpieczenia podróży. Preferujemy, by uczestnicy naszych programów sami ustalali ich rodzaj i zakres. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zajrzenie do zakładki FAQ.

Wyślij zgłoszenie:

Po wypełnieniu formularza zgłoszenia na naszej stronie, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci przejść całą procedurę. Tutaj zamieściliśmy listę kontrolną, gdzie można sprawdzić, jakie kroki podjąć, by wyjechać na nasz program.