• header-01
  • header-02
  • header-03
  • header-04
  • header-05
  • header-06
  • header-07
  • header-08

Bali - szczegóły

 

Cena programu obejmuje:

*Materiały przed przylotem
*Odbiór z lotniska na Bali
*Orientację po przylocie
*Zwiedzanie miasta
*Zakwaterowanie ze śniadaniem
*Opiekę miejscowego koordynatora 24/7

Cena programu nie obejmuje:

*Kosztów przelotu w obie strony
*Dojazdu na lotnisko w drodze powrotnej
*Wymaganych ubezpieczeń
*Wyżywienia oprócz śniadań
*Opłaty wizowej

 

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy naszych programów na Bali mieszkają w nowych apartamentach, w spokojnej dzielnicy w Ubud. Dom znajduje się niedaleko od miejsca odbywania się programu. Pokoje są 2-osobowe, dzielone z innymi wolontariuszem tej samej płci. Wszystkie sypialnie są wyposażone w klimatyzację oraz posiadają łazienki w zachodnim stylu z prysznicem.

W cenę pobytu wliczone jest śniadanie.

W sezonie szczytu w razie kompletu gości, zastrzegamy sobie możliwość zakwaterowania uczestników w innym miejscu o podobnym standardzie.

Daty rozpoczynania programów

Programy rozpoczynają się w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najlepiej zaplanować przylot w dniach podanych poniżej przed godz. 20.00 lokalnego czasu, aby orientacja mogła się odbyć w trakcie weekendu, a od poniedziałku rano uczestnicy rozpoczynali program.

2014: 15, 28 lutego; 14 marca; 4, 18 kwietnia; 2, 16, 30 maja; 13 czerwca, 4, 18 lipca; 1, 15, 29 sierpnia; 12 września; 3, 17, 31 października; 14, 28 listopada, 12 grudnia.

W sprawie bardziej odległych terminów prosimy o kontakt na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Wszystkie programy odbywają się w Ubud. Z powodu odległości dzielącej Ubud od lotniska Denpasar, osoby przylatujące są niekiedy proszone o poczekanie, aż zbierze się cała grupa. Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć czas oczekiwania do niezbędnego minimum.

Wyślij zgłoszenie

Po wypełnieniu formularza zgłoszenia na naszej stronie tutaj, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci przejść całą procedurę. Tutaj zamieściliśmy informacje o przebiegu całego procesu: więcej o nas