• header-01
  • header-02
  • header-03
  • header-04
  • header-05
  • header-06
  • header-07
  • header-08

Szczegóły

 

Opłata za program obejmuje:

*Materiały informacyjne
*Odbiór z lotniska
*Zakwaterowanie
*Wyżywienie (2 posiłki) w przypadku zakwaterowania u rodziny
*Orientację 
*Udział w programie 
*Opiekę koordynatora dostępną 24/7
*Wsparcie biura w Polsce i USA

Opłata za program nie obejmuje:

*Kosztów przelotu
*Ubezpieczenia
* Wizy
*Wyżywienia w przypadku mieszkania studenckiego i wspólnego apartamentu


Zakwaterowanie

Uczestnicy programów mogą wybrać pomiędzy zakwaterowaniem u miejscowej rodziny, wspólnym apartamentem z Argentyńczykami lub pokojami studenckimi, dzielonymi z innymi wolontariuszami. 

Zakwaterowanie u rodziny

Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na zanurzenie się w lokalnej kulturze i wyniesienie jak najbogatszych doświadczeń z podróży do innego kraju. Wszystkie rodziny goszczące są starannie weryfikowane, cieszą się poważaniem innych członków społeczności. Członkowie rodziny nie mówią po angielsku, co zapewnia pełne zanurzenie w hiszpańsko-języcznym środowisku. Pokoje mogą być 1-osobowe lub dzielone z innymi wolontariuszami i są wyposażone w zamykaną szafkę (należy zabrać własną kłódkę). Łazienki są wspólne. Uczestnicy otrzymują codziennie śniadanie i obiad.

Mieszkanie studenckie

Mieszkania są zlokalizowane w dzielnicy Recoleta, kilka przecznic od metra i licznych połączeń autobusowych. W pobliżu jest dużo restauracyjek i sklepów. Pokoje są kilkuosobowe (brak pokoi 1-os.), wyposażone w zamykane szafki. Przy każdym pokoju jest osobna łazienka. Mieszkania posiadają gabinet z dostępem do bezprzewodowego internetu, wspólną kuchnię, salon z TV, telefony, usługę pralniczą, pościel, ręczniki i są sprzątane.

Wspólny apartament

Ta opcja zapewnia osobny, wyposażony pokój w kilkupokojowym apartamencie, zamieszkiwanym przez młodych Argentyńczyków. Dzięki takiej formie zakwaterowania uczestnik ma możliwość zaprzyjaźnienia się i nawiązania miejscowych kontaktów, a jednocześnie praktykowania jęz. hiszpańskiego w codziennych sytuacjach. 

 

Kursy hiszpańskiego

Współpracujemy z prywatną szkołą językową, oferującą nauczanie w trybie intensywnym, w małych grupach, na różnych poziomach zaawansowania. Kursy składają się z 15 lekcji tygodniowo i rozpoczynają co tydzień.

Ceny:

1 - 4 tygodni $180/ tydz.

5 - 9 tygodni $170/ tydz.

od 10 tygodni $160/ tydz.

Daty rozpoczęcia

Daty rozpoczynania programów są całkowicie dowolne. Orientacja rozpoczyna się w każdy poniedziałek, zatem uczestnicy są proszeni o przylot w trakcie weekendu, w godzinach pomiędzy 5:00 a 23:00. Programy nie odbywają się w okresie świąteczno-noworocznym, tj. pomiędzy 18 grudnia o 3 stycznia.