• header-01
  • header-02
  • header-03
  • header-04
  • header-05
  • header-06
  • header-07
  • header-08

Chiny

 

City Lights, Shanghai, China

Dzisiejsze Chiny należą do czołówki najszybciej rozwijających się państw świata. Podczas gdy Stany Zjednoczone i Europa zmagają się z kryzysem, gwiazda Państwa Środka świeci coraz jaśniej. Przyjrzenie się z bliska tej wspinaczce po drabinie sukcesu to niezwykle cenne doświadczenie. „Wolontariat za granicą" oferuje szeroki wachlarz praktyk z każdej niemal dziedziny. Mogą to być praktyki inżynierskie, medyczne, w przemyśle turystycznym, w biznesie i marketingu. Jeśli marzycie, by w przyszłości pracować w międzynarodowym środowisku w jednej z tych dziedzin, praktyki będą okazją do zdobycia unikalnych kwalifikacji. Nasze programy odbywają się w Szanghaju.

Szanghaj to jedno z czterech miast wydzielonych w Chinach i największe miasto na świecie pod względem liczby mieszkańców. Cała aglomeracja, wg danych z 2010 r., liczyła ponad 23 mln mieszkańców. Jest też największym chińskim ośrodkiem gospodarczym, finansowym i komunikacyjnym, a także trzecim, co do wielkości portem morskim na świecie.

Ultranowoczesna architektura, klasycystyczne wybrzeże The Bund, świątynia nefrytowego Buddy, kompleks ogrodów Yu Yuan, 1000-letni buddyjski klasztor Longhua i widok z 350-metrowej, najwyższej w Chinach wieży telewizyjnej, to tylko niektóre z atrakcji Szanghaju, zwanego Paryżem Wschodu. Podróż do serca jednego z „gospodarczych tygrysów" świata, kraju aspirującego do miana potęgi gospodarczej, daje okazję przyjrzenia się z bliska jego przemianom.

Pobyt na praktykach w Szanghaju rozwinie Twoją wiedzę o świecie, poszerzy horyzonty, pozwoli dobrze wykorzystać wcześniejszą edukację i rozwinie umiejętności porozumiewania się ponad barierami kulturowymi. Te kwalifikacje są dzisiaj kluczem do kariery w nowoczesnej gospodarce. Możesz zdobyć wszystkie naraz, jednocześnie zwiedzając fascynujący zakątek świata. Zapraszamy na nasze programy w Szanghaju.