Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii! Aprender español en España!

Współpracujemy z renomowaną szkołą języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Kursy mogą odbywać się w Madrycie lub Barcelonie. Możesz wybrać spomiędzy ponad 25 kursów hiszpańskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego po wysokozaawansowany, przygotowujący do egzaminów państwowych lub specjalistyczny z różnych dziedzin zawodowych. Możesz przygotować się na niezapomniane wrażenia, zanurzając się w kulturze Hiszpanii, zdobywając międzynarodowe przyjaźnie i mówiąc coraz bieglej jednym z najważniejszych języków świata.

Kursy mają też kilka poziomów intensywności i możesz na nie przeznaczyć 10, 20 lub 30 godzin tygodniowo. 

Program łączony - nauka języka i praktyka zawodowa

Ten program rozpoczyna się 4-tygodniowym intensywnym kursem hiszpańskiego, po którym następuje 8-tygodniowa praktyka w wybranej specjalności. Jego głównym elementem jest połączenie języka i pracy w celu zdobycia wysokiego poziomu hiszpańskiego, z możliwością jednoczesnego zdobycia doświadczenia zawodowego i zanurzenia się w środowisku pracy. Warunki przyjęcia są wysokie, proces jest konkurencyjny, poziom zajęć jest bardzo wysoki i oczekuje się dobrych wyników w pracy.

Szkoła oferuje zajęcia w małych grupach (max. 8 osób) i 20 godzin zajęć tygodniowo, co zapewnia szybkie postępy w nauce i indywidualne podejście do każdego ucznia. W czasie kursu uczniowie poznają nie tylko język, ale też kulturę biznesu, przygotowując się do podjęcia praktyk. Odbywają próbne rozmowy o pracę i uczestniczą w warsztatach tworzenia dokumentów aplikacyjnych. W trakcie pierwszych 4 tygodni współpracują z miejscowymi koordynatorami identyfikując potencjalnych praktykodawców i prowadząc bezpośrednie rozmowy z nimi.

* Do rozpoczęcia tego programu mogą być zakwalifikowane osoby o co najmniej średniozaawansowanej (B1) znajomości jęz. hiszpańskiego.